Борисфен Інтел

21.09.2015. Зустріч з представниками американського дослідного фонду «Потомак»

22 вересня 2015
<p>21.09.2015. <strong>Зустріч з представниками американського дослідного фонду «Потомак»</strong></p>

21 вересня 2015 року Незалежний аналітичний центр геополітичних досліджень «БОРИСФЕН ІНТЕЛ» відвідали представники американського дослідного фонду «Потомак» (The Potomac Foundation).

Віце-президент центру «БОРИСФЕН ІНТЕЛ» кандидат військових наук, доцент, генерал-лейтенант запасу Юрій Радковець провів зустріч з директором російських програм американського фонду «Потомак», віце-президентом з досліджень доктором Філіпом Пітерсеном (Phillip A. Petersen).

Довідка:

Доктор Філіп А. Пітерсен — професійний військовий аналітик. Працював в Управлінні військової розвідки і в Офісі міністра оборони США. У фонді «Потомак» — з 1991 року. Успішно керував проектом «Політика у сфері безпеки в пострадянських республіках», очолював організовані фондом «Потомак» делегації Конгресу США в країни Східної Європи з метою сприяння вступу цих країн до НАТО.

Член Міжнародного інституту стратегічних досліджень та Американської асоціації розвитку славістики. Є автором понад 80 публікацій з питань міжнародної безпеки.

Під час зустрічі Юрій Радковець розповів про завдання, основні теми і напрямки досліджень, а також про партнерів центру «БОРИСФЕН ІНТЕЛ» і перспективи його роботи та розвитку.

Доктор Ф. Пітерсен, зі свого боку, повідомив про основні напрямки роботи фонду «Потомак», презентував заплановані фондом симпозіуми та семінари з питань безпеки за участю представників країн Східної Європи.

У ході плідної дискусії сторони обговорили актуальні питання розвитку військово-політичної обстановки навколо України, в європейському регіоні і в світі в цілому. Основна увага приділялася анексії території Криму Росією та її збройній агресії на Сході України. Розглядалися особливості розвитку ситуації, шляхи вирішення цього конфлікту мирним політичним шляхом.

За результатами зустрічі була висловлена ​​взаємна зацікавленість у спільній роботі з оцінювання обстановки навколо України, вивчення питань євро- та євроатлантичної інтеграції України, реформування її Збройних сил і т. і.

 

Довідка:

Фонд «Потомак» (The Potomac Foundation) — засновано в 1988 році; це авторитетна аналітична незалежна некомерційна організація зі штаб-квартирою у Вьенні (Вірджинія, США).

Експерти фонду вивчають питання розвитку ВПК пострадянських країн, проблеми конкурентоспроможності національних економік, військове зростання Китаю, питання євро- та євроатлантичної інтеграції країн Східної Європи і колишнього Радянського Союзу. Зокрема, фондом було організовано більше 1 тис. тренінгів для керівників цих країн, а також більше десятка візитів членів Конгресу США в різні регіони.

З 2012 року президентом фонду «Потомак» є доктор Філіп Карбер (Phillip Karber).

URL сторінки http://bintel.com.ua/uk/article/print/pitesen/