Борисфен Інтел

Вугілля від агресора для українців краще гріє, чи нагріває?

21 листопада 2014
<p>Вугілля від агресора для українців краще гріє, чи нагріває?</p>

Це той випадок, коли не тішишся своїй прозорливості. Маю на увазі свої застереження щодо нашої купівлі вугілля для потреб України у свого російського ворога. Зрозуміло, відмовившись від піденноафриканського. І платитимемо за «чорне золото» майже чверть мільярда доларів США, створюючи цим світовий прецедент, який неважко було передбачити вже після того, як вибухнув скандал в Міненерго України у зв’язку з намаганням завезти паливо з іншого континенту… Але чому скандал з імпортом вугілля розпочався привселюдно? Чому українські правоохоронні органи раптом розголошують про свою роботу? Чим пояснити таке нетерпіння? і т.д. Таких запитань можна поставити чимало. А пояснити можна досить просто — це вигідно Кремлю.Саме він робить все для того, аби Україна не стала по-справжньому незалежною державою. Він і запровадив та ретельно оберігає в українській владі свою «п’яту колону». І «пропозиція» імпортувати 3,1 млн. тонн російського вугілля — лише маленька складова московського зашморгу на шиї України.

Перед аферами з вугіллям був газ. Згодом візьмуться за ядерну енергетику. Таким чином, весь спектр української енергетики буде використовуватися Кремлем для впливу на Україну, як на начебто незалежну державу. А що ж ми? Ми лише «обурюємося» і нічого не робимо з того, що обов’язково треба зробити. Адже ніхто за нас не зробить і не повинен робити нашої роботи.

Нагадаю, як колись Москва організувала отруєння кандидата в українські президенти, оскільки він не вписувався у схему упокорення українців. Але ми фактично і тоді не поспішали з висновками. Наприклад, і далі у нас призначаються високопоставлені кадри по-старому, без належного аналізу. Тому в українську владу завжди потрапляли і потрапляють кремлівські агенти впливу з метою тримати в покорі українців. Найбажаніше для Кремля, щоб ними були перші особи. Їх часто дублюють міністри, їх заступники, тощо.

Отже, головне нині для українців (безвідносно до їх етнічного походження) — виявлення і ліквідація представників «п’ятої колони» в українській владі. Тільки після цього можна братися за формування нової держави, реформи і все інше. У будь-якому іншому випадку Україна в її нинішніх межах, на жаль, приречена на потрясіння, зокрема, на розпад, після чого обов’язково постане питання викорінення агентів впливу, що належать сусіднім державам.

Очевидно, що тепер найпростіше проводити розслідування і упереджувати негативні дії у сфері енергетики, адже в ній лише останніми роками зафіксовано багато антидержавних вчинків. І братися за це мають не керівники відомств чи їхні начальники, а винятково патріоти-фахівці в галузі права. Без будь-якого публічного розголошення зараз (під час воєнних дій), сподіваючись, що остаточні висновки робитимуть патріотичні, об’єктивні суди тоді, коли припиниться агресія проти нашої держави.

 

URL сторінки http://bintel.com.ua/uk/article/print/ugolj-agressora/