11.11.2018. На окупованих територіях Донбасу відбулися вибори «народних рад» та «глав» невизнаних республік ДНР і ЛНР
11 листопада 2018

Центральна виборча комісія України стверджує, що «вибори», проведені 11 листопада 2018 року на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України, є нелегітимними. Під час тристоронньої зустрічі у Парижі президента України П. Порошенко, президента Франції Е. Макрона та канцлера Німеччини А. Меркель сторони висловили тверду позицію щодо засудження фейкових «виборів» на Донбасі і підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

09.11.2018. Співголова фракції «Опозиційного блоку» в парламенті та лідер партії «За життя» підписали угоду про співпрацю
9 листопада 2018

Партія Вадима Рабіновича «За життя», пов'язана протягом останнього часу з Віктором Медведчуком, уклала угоду про співпрацю з «Опозиційним блоком» Віктора Бойко, який є співголовою фракції та представником групи Фірташа-Льовочкіна в парламенті. Угода означає, що обидві ці опозиційні групи домовились про спільну стратегію на президентських і парламентських виборах.

04.11.2018. В Києві померла облита кислотою радниця мера Херсона Катерина Гандзюк
4 листопада 2018

Подія стала приводом для протестних акцій, в ході яких активісти вимагали розслідування серії нападів на громадських активістів. Відсутність реакції влади призвела до зростання ворожості з боку громадянського суспільства і в подальшому може призвести до дестабілізації та маніпуляцій.

Геополітичний щоденник Віктора Гвоздя
<p>Розвідка України. Шлях до миру та безпеки</p>

Розвідка України. Шлях до миру та безпеки

Віктор Гвоздь

Виступ на Національному форумі «Нова стратегія миру та безпеки»

Вадим Волохов: «Близькосхідний вузол»
<p>Сирія: в чиїх руках ключі від неба?</p>

Сирія: в чиїх руках ключі від неба?

Вадим Волохов

Варіанти подальшого розвитку ситуації

Партнери