1 вересня 2027

сайт болванка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт болванка

The page is under construction...

Страница в разработке…

 —

articleImageLink

http://www.reliablecounter.com/signup.php?digit=style/black-and-white/5/

 

Все це вимагає посилення уваги до дій Російської Федерації у військовій сфері на українському та суміжних з нею напрямках. З урахуванням наведених обставин123456 «Борисфен Інтел» починає новий сезон з аналітичної оцінки щодо особливостей підготовки та проведення СКШН «Захід-2017», а також його можливих наслідків для України.

Президент НАЦГД «Борисфен Інтел» Віктор Гвоздь

Президент НАЦГИ «Борисфен Интел» Виктор Гвоздь

President of the “Borysfen Intel” Centre Victor Hvozd

 

 

НА КОНКУРС

http://bintel.com.ua/copanel/articles/update/id/938/language/uk/

http://bintel.com.ua/copanel/articles/update/id/2151/language/uk/

http://bintel.com.ua/copanel/articles/update/id/2151/language/uk/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дислокація
Дислокація

 

Командир Шиїтське ополчення
Командир
Шиїтське ополчення

 

4 липня Північна Корея здійснила вдалий пуск
міжконтинентальної балістичної ракети

 

 

Спеціальне засідання Радбезу ООН по ситуації довкола ракетних випробувань КНДР, 5 липня

 

 

 

 

 

 

Старець Єлізарова монастиря Філофей та його послання, Київ, 1901

Старець Єлізарова монастиря Філофей та його послання, Київ, 1901

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…Ситуація довкола України залишається складною та напруженою, що пов’язано з продовженням Росією збройної агресії проти нашої Держави. При цьому не виключається можливість розширення масштабів військового вторгнення Росії до України, в т. ч. проведення повномасштабної наступальної операції в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Захід-2017».

На глобальному рівні додатковим чинником впливу на інтереси України постає формування нової геополітичної системи світового устрою з двома основними центрами сили, а саме — США та Китаєм. В рамках даного процесу відбувається поступова трансформація ролі та значення України від центру суперечностей між Заходом та Росією до одного з елементів транспортно-економічного коридору між Заходом та Китаєм…

 

 

 

 

 

 

 

…з часів Мюнхена і розподілу Чехословаччини перед Гітлером виявилося так багато відкритих дверей, що він сам занепокоївся…

 

 

 

 

 

 

 

На прохання військовослужбовців — учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції (АТО) пропонуємо читачам кореспонденцію, у якій вони висловлюють вдячність Литовській Республіці за братерську допомогу у справі лікування та реабілітації наших військовослужбовців.

Авторка кореспонденції — Надія Сербенко, студентка магістратури Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, неодноразовий переможець конкурсів Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» (до речі, обоє батьків якої також є учасниками бойових дій в зоні АТО).

 

 

 

 

Незалежний аналітичний центр геополітичних досліджень "Борисфен Інтел" надає можливість аналітикам висловити свою точку зору стосовно конкретної політичної, економічної, безпекової, інформаційної ситуації в Україні та в світі в цілому, на основі особистих геополітичних досліджень та аналізу.

 

Зауважимо, що точка зору авторів
може не співпадати з редакційною

 

 

 

Независимый аналитический центр геополитических исследований «Борисфен Интел» предоставляет возможность аналитикам высказать свою точку зрения относительно конкретной политической, экономической, информационной ситуации в Украине и в мире в целом, на основании личных геополитических исследований и анализа.

 

Заметим, что точка зрения авторов
может не совпадать с редакционной

 

The Independent Analytical Center for Geopolitical Studies “Borysfen Intel” affords ground to the analysts generation for expressing their point of view regarding the political, economic, security, information situation in Ukraine and in the world in general, according to their personal geopolitical studies and analyses.

 

Note that an authors’ point of view
can disagree with the editor’s one

 

Довідка:

Інформаційний центр «Міжмор'я» було створено у квітні ц. р. з метою інформувати широку громадськість про ідею Міжмор'я — геополітичного союзу країн Балто-Чорноморського простору (Україна, Польща, країни Балтії, потенційно — Білорусь, Молдова, Грузія, Румунія та інші), які за різноманітних викликів з боку Росії можуть щонайменше грунтовно координувати свої дії, а в кращому випадку — вести спільну оборонну, економічну, політичну діяльність для захисту свого суверенітету.

 

 

Довідка:

Крім Сейфа аль-Іслама, у М. Каддафі було ще шестеро синів — Мухаммед, Сааді, Ганнібал, Муатассем, Сейф аль-Араб, Хаміс і одна дочка Аїша. Син Сааді нібито знаходиться в ув'язненні в Лівії; син Муатассем убитий лівійськими повстанцями в жовтні 2011 року; син Сейф аль-Араб загинув 1 травня 2011 року в результаті нальоту авіації НАТО на його будинок в Тріполі; син Хаміс за одними даними загинув 20 жовтня 2012 року, за іншими залишився живий. Сини М. Каддафі Мухаммед і Ганнібал, а також його дочка Аїша змогли врятуватися втечею до Алжиру, де дістали політичний притулок.

 

Учасники формату «16+1»Довідково:

Формат «16+1» — ініціатива Китаю, суть якої полягає в активізації співпраці з 11 країнами-членами ЄС і 5 Балканськими країнами (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Естонія) в галузях інвестицій, транспорту, фінансів, науки, освіти і культури.

У рамках цього формату в сфері економіки Китай визначив 3 пріоритетні напрями потенційної співпраці: інфраструктура, високі технології і зелені технології.

 

 

 

Довідка:

Гассан Саляма був міністром культури в Лівані, радником ООН в Іраку, помічником генсеків ООН Кофі Аннана і Пан Гі Муна. Також був директором з дослідницької роботи в Національному центрі наукових досліджень (CNRS), очолював Інститут політичних досліджень при Паризькому університеті, є членом Вищої ради франкофонії. За даними тижневика Jeune Afrique, Еммануель Макрон і три його радника були студентами Г. Саляма.

 

 

 

 

 

 

 

 

Новорічне звернення Голови КНР Сі Цзіньпіна до китайського народу

 

 

Національна меншина в Україні

Кількість представників національної меншини

Відсоткове відношення порівняно з кількістю населення України

Кількість державних освітніх закладів з національною мовою викладання (з 1 по 11 клас)

Росіяни

8,334,141

17,3 %

581

Румуни

190,900

0,3 %

75

Угорці

156,566

0,3 %

71

Поляки

144,130

0,29 %

5