Про нас

Незалежний аналітичний центр геополітичних досліджень «БОРИСФЕН ІНТЕЛ»

Логотип «Борисфен Інтел»

займається інформаційно-аналітичною і консультативною роботою, мета якої — геополітичні дослідження, аналіз, оцінка і прогноз розвитку ситуації у світі в цілому, в Європі, а також довкола України. Центр створено за ініціативою колишніх військовослужбовців Збройних Сил і спеціальних служб України; він проводить геополітичні науково-дослідницькі роботи в контексті розвитку і зміцнення української геополітичної школи і національної безпеки України.

До головних питань української державності відносяться: її становлення, розвиток, національна безпека і геополітична орієнтація; роль і місце України як важливого суб'єкта світових і європейських процесів розвитку цивілізації, а також шляхи вирішення проблем сучасності крізь призму історичного досвіду і практики.

На основі власних досліджень, ретельного аналізу і оцінки проблемних питань стану та розвитку загальної і конкретної політичної, військової, економічної (в т. ч. воєнно-економічної, військово-технічної, енергетичної) ситуації, питань національної (в т. ч. інформаційної) безпеки, Центр надає інформаційно-аналітичні і прогностичні матеріали юридичним і фізичним особам для вирішення проблем і задач, що стоять перед ними.

Аналітичні матеріали готують експерти Центру — військовослужбовці запасу Збройних Сил, колишні дипломати та представники спеціальних служб України, відомі політологи, економісти, юристи. Усі вони мають вчені ступені і звання, багаторічний досвід роботи в державних органах влади і провідних державних та незалежних аналітичних структурах. Центр також співпрацює з відомими українськими та закордонними експертами і аналітиками, які репрезентують міжнародні організації, державні і неурядові структури.

Інформаційно-аналітичні продукти Центру зорієнтовані, насамперед, на їх використання спеціалістами державних і неурядових структур в Україні та за її межами, які займаються підготовкою обґрунтованих рішень з широкого кола питань геополітичної і безпекової тематики. Наша інформація може бути корисною також для науковців, викладачів, кола студентів і аспірантів, які прагнуть ретельно пізнати тенденції і механізми глибинних процесів, що відбуваються у світі, Європі та довкола України, а також усвідомити роль і місце у них сучасної України.

Крім того, як показує практика, напрацювання Центру допомагають і широкому колу потенційних закордонних інвесторів та бізнесменам поглиблено ознайомитись з реальним станом справ як довкола України, так і в її регіоні в цілому, а також тим, хто вивчає геополітику, геостратегію, політологію, політичну географію, міжнародні відносини і міжнародне право, питання національної безпеки, виклики сучасності, тобто тим, хто прагне користуватися об'єктивною аналітичною інформацією з цих питань.

Центр готовий до співпраці з усіма зацікавленими державними і неурядовими структурами та організаціями, фондами, юридичними та фізичними особами, як в Україні, так і за її межами.

Ми заздалегідь вдячні за конструктивні пропозиції, що стосуються діяльності Центру.

 

Геополітичний щоденник Віктора Гвоздя
<p>Росія збільшує ставки</p>

Росія збільшує ставки

Віктор Гвоздь

Інцидент в Керченській протоці як прояв політики Москви в регіоні

Вадим Волохов: «Близькосхідний вузол»
<p>Москва грає з «Талібаном»</p>

Москва грає з «Талібаном»

Вадим Волохов

Росія знову, як і в Сирії, намагається приміряти на себе маску миротворця

Партнери