Умови використання матеріалів Борисфен Інтел

Умови використання матеріалів Борисфен Інтел

1. Загальні положення

1.1. Цими правилами визначається порядок і умови використання матеріалів,  що розміщені на сайті Борисфен Інтел

1.3. Використання матеріалів, розміщених на сайті, допускається тільки з письмової згоди Борисфен Інтел, за винятком випадків, передбачених розділом 2 справжніх Правил.

1.4. Під використанням матеріалів необхідно розуміти відтворення, поширення, публічний показ, передача до ефіру, повідомлення по кабелю, доведення до загалу, переклад, переробка і інші можливі способи використання, що передбачені чинним законодавством України.

1.5. Ці правила поширюють свою дію на інформаційні агентства, передплатників на інформаційні продукти і сервіси Борисфен Інтел, офіційні інтернет-вузли компаній, тематичні інтернет-вузли юридичних осіб, електронні ЗМІ, тижневики, щомісячники і інші друковані засоби масової інформації, видання, газети, журнали, фізичних і юридичних осіб (далі Користувачі).

2. Безкоштовне використання

2.1. Використання будь-яких матеріалів Борисфен Інтел можливе без письмової згоди і на безоплатній основі тільки в блогах і на персональних сторінках фізичних осіб, з урахуванням положень п. 2.3 цього розділу.

2.2. Використання інформаційних текстових матеріалів Борисфен Інтел можливе без письмової згоди і на безоплатній основі тільки в наступних випадках:

2.2.1. на сайтах добродійних організацій і освітніх установ усіх типів;

2.2.2. у громадських безкоштовних довідкових, просвітницьких, країнознавчих електронних ресурсах.

2.3. Використання аналітичних і авторських матеріалів можливе тільки після отримання письмової згоди Борисфен Інтел. Щодо вказаних матеріалів заборонена будь-яка переробка і переопрацювання, їх використання можливе тільки при 100% дотриманні змісту. При цьому варто враховувати, що відносно низки аналітичних і авторських матеріалів передбачено тільки комерційне використання.

2.4. У разі використання будь-яких текстових матеріалів Користувач зобов'язаний розміщувати гіперпосилання на сервер http://bintel.com.ua/, або на той сервер, з якого узятий матеріал. Це гіперпосилання має розташовуватися на початку відтвореної статті.

3. Інші види використання

3.1. Забороняється будь-яке використання фото, графічних, інформаційно-графічних, відео, аудіо і інших розміщених на сайтах матеріалів, що належать Борисфен Інтел і іншим особам.

3.2. У разі потреби використання текстових, фото, графічних, інформаційно-графічних, відео, аудіо і інших розміщених на сайті матеріалів, права на які належать Борисфен Інтел, Користувачам необхідно укласти договір на використання матеріалів на відшкодувальній основі. Вартість використання кожного конкретного твору додатково узгоджується сторонами. Залежно від обставин Борисфен Інтел може дозволити безоплатне використання матеріалів.

3.3. У разі потреби використання текстових, фото, графічних, інформаційно-графічних, відео, аудіо і інших розміщених на сайтах матеріалів, права на які належать третім особам, Користувачам необхідно звертатися до правовласників.

3.4. З питань використання матеріалів на відшкодувальній основі, укладення договору і оплати необхідно звернутися до Адміністрації Борисфен Інтел по тел.: +38(044) 483-88-98.

4. Обов'язки кожного Користувача при публікації матеріалів

4.1. Оформляти посилання на джерело матеріалів

4.1.1. При відтворенні в друкованому виданні Користувач зобов'язаний вказати джерело - Борисфен Інтел

4.1.2. При відтворенні в дайджесті преси Користувач зобов'язаний вказати джерело - Борисфен Інтел.

4.1.3. При відтворенні в інтернеті Користувач зобов'язаний дати гіперпосилання на сервер з вказівкою джерела http://bintel.com.ua/ - Борисфен Інтел, або на той сервер, з якого узятий матеріал. Це гіперпосилання має бути розташованим на початку відтвореної статті. Користувач так само зобов'язаний укладати відтворені матеріали Борисфен Інтел в теги ....

4.1.4. Передрук матеріалів Борисфен Інтел, отриманих з вторинних джерел, можливий лише з посиланням на першоджерело, оформленим відповідно до пп. 4.1.1-4.1.3 цих Правил.

4.2. Дотримуватися точності відтворення

4.3. До публікації матеріалів необхідно отримати відповідний письмовий дозвіл у Борисфен Інтел або укласти договір на їх використання на відшкодувальній основі.

УВАГА! Публікація, що виготовлена згідно  Правил, але без письмового дозволу, вважається незаконним відтворенням.

5. Ці  Правила не вважаються договором

 Борисфен Інтел має право в будь-який час змінити чинні Правила без повідомлення Користувачам. Будь-які зміни будуть розміщені на http://bintel.com.ua/ і обов'язком Користувача є ознайомлення з умовами Правил шляхом відвідування сайту. Зміни набувають чинності у момент їх публікації на сайті.

 З усіх питань, що пов'язані з продуктами і послугами Борисфен Інтел, у тому числі з питань отримання прав на публічне відтворення і трансляцію аудио- і відеоматеріалів Борисфен Інтел, опублікованих на сайті, а також надання копій початкових матеріалів у форматі DVD, CD і BTC просимо звертатися до Адміністрації Борисфен Інтел по тел.: +38(044) 483-88-98; e - mail: [email protected]

Геополітичний щоденник Віктора Гвоздя
<p>Росія збільшує ставки</p>

Росія збільшує ставки

Віктор Гвоздь

Інцидент в Керченській протоці як прояв політики Москви в регіоні

Вадим Волохов: «Близькосхідний вузол»
<p>Москва грає з «Талібаном»</p>

Москва грає з «Талібаном»

Вадим Волохов

Росія знову, як і в Сирії, намагається приміряти на себе маску миротворця

Партнери